Nezastavitelná thrash-metalová mašina TESTAMENT potvrzena na festival METALFEST 2023!METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6.- 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Hromový, masivní, thrash-metalový útok se chystá do PLZNĚ, Amfiteátru Lochotín na začátku června 2023! METALFEST OPEN AIR 2023 vítá do svých řad další potvrzenou hvězdu! Americkou thrash-metalovou legendu TESTAMENT!


TESTAMENT rozpoutali svým13. albem „Titans OF Creation“ (2020) nový masový atak na řady metalových fans. Tímto albem TESTAMENT posunuli svůj styl na další úroveň a představili album, které je loajální ke kořenům tradičního thrash metalu a zároveň přináší nové, lákavé, brilantní a progresivní ingredience. Nejnovější tvorba kapely má v sobě mnoho nálad a vrstev. Najdeme zde přímo zničující záplavu zvuků moderního, násilného thrashe, najdeme zde tradiční oldschoolový thrash, dá se zde zachytit i náznak děsu a temnoty blížící se až k black-metalu. Kytarové duo Peterson a Skolnick je a asi vždy bude absolutně fascinující…a můžeme se jen domýšlet, s čím se tito ostří američtí pánové, kteří se neustále vyvíjí a jedou jako dobře namazaná thras-mašina, vytasí v červnu 2023 v amfiteátru Lochotín v PLZNI! Už se těšíte? Měli byste, bude to bomba!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce listopadu, nebo do vyprodání této emise vstupenek, můžete objednávat exkluzivně na těchto stránkách.