KORPIKLAANI a FLERET vydali lyric video s písní „Bír Bír“!Pamatujete si na loňské hostování muzikantů Fleret v koncertním setu Korpiklaani na Masters of Rock? Tak teď si to můžete připomenout! KORPIKLAANI a FLERET právě vydali lyric video s písní „Bír Bír“!

Stalo se již pravidlem, že na Masters of Rock jsou k vidění světové unikátní spojení různých kapel. A několik takových vystoupení uvidíte i letos! Ale zpět k loňskému ročníku. Legendární Gene Simmons si vzal k sobě na několik písni zpěvačku Doro, v závěru setu si pak ke společnému rockování pozval celou skupinu Korpiklaani. Že by odměna za to, že pro vás “Korpíci” nazkoušeli několik písni s kapelou Fleret? Jinak společnou pařbu Korpiklani/Fleret najdete ve třech skladbách na DVD Masters of Rock 2018.

A právě nyní folk metalová superstar KORPIKLAANI vypustila zbrusu nové lyric video pro českou verzi oblíbeného songu „Beer Beer“ od FLERET! Tento song bude také součástí tour edition posledního alba „Kulkija“, které nám představí LIVE ve skvělé show, kterou chystají pro vyprodaný METALFEST OPEN AIR! Tak si poslechněte jak to klukům skvěle ladí!

Tour edition alba „Kulkija“ včetně bonusového CD s písní od FLERET můžete zakoupit na http://nblast.de/KorpiklaaniKulkijaTE