Göteborgští EVERGREY vydali třetí singl s poutavým novým videem! Live na METALFESTU v PLZNI!Švédská heavy-metalová banda EVERGREY jede bomby…nové album „A Heartless Portrait (The Orphean Testament)“ vyjde už 20. května a kapela posílá do světa jeden špičkový singl za druhým. Minulý týden vydali už třetí „Blindfolded“ a přidali k němu super video!

Album si můžete předobjednejte >>ZDE<<


EVERGREY o singlu „Blindfolded“: „Toto je třetí a poslední video z naší trilogie. Představuje náš herecký debut, který byste neměli brát příliš vážně! Je to také vlastně první epizoda tohoto našeho třídílného příběhu. Doufáme, že se vám bude líbit a dáte nám to vědět!“


Anebo jim to ukážete live, až se objeví v celé své síle na pódiu festivalu METALFEST OPEN AIR 2022, který se velmi rychle blíží…PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín, už od 2. do 5. června!!!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce května, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket či Go Out!


Na klip mrkejte tady: