Forrest Jump – zástupci domácí crossoverové scény vystoupí na MetalfestuV minulém roce pánové citelně omladili sestavu, a tak není divu, že neúnavně koncertují počas celého roku. Po vydání eponymního alba v květnu 2018 mají za sebou kromě účasti na letních festivalových pódiích, podzimní turné po boku Arakain, a čerstvě vyráží na třináct štací spolu s úderkou Traktor. K tomu stihli připravit již tři videoklipy k aktuální desce a z tábora samotné kapely zní hlasy, že zdaleka není hotovo. 

Kostru festivalového setu budou tvořit především klipové záseky a zkrátka nepřijdou fanoušci nové i starší tvorby kapely. 

„Moc nefandíme slibům, ale jednoznačně můžeme prohlásit, že na nikom z nás nezůstane jediná nit suchá“, nechal se slyšet frontman Pepa Mchálek. A jak ho známe, nelze mu nevěřit.

Přijďte se o tom přesvědčit na plzeňský Metalfest, který se koná 31. 5.- 2. 6. tradičně v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín.


Pokud ještě nemáte na Metalfest vstupenku, pospěšte si, protože už jen dnes si ji můžete zakoupit za výhodnější cenu 1.600 Kč .