Fanoušci Metalfestu POZOR! V pondělí 2. 12. se mění cena třídenní permanentky!Už jen poslední tři dny máte na to, zakoupit si permanentku na METALFEST Open Air, který se koná 5. – 7. 6. 2020 v amfiteátru Lochotín v PLZNI za cenu 1.750,-. V pondělí 2.12. se cena opět o něco zvyšuje. S nákupem tedy příliš neváhejte!

Soupiska kapel je víc než lákavá. Těšit se můžete na RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, SOULFLY, DORO, SONATA ARTICA, HYPOCRISY, PRIMAL FEAR, GLORYHAMMER, FREEDOM CALL, JOE LYNN TURNER, SALTATIO MORTIS, BLOODBOUND, HERMAN FRANK, SINNER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, SYMFOBIA nebo DARK GAMBALLE. A to ještě není všechno, další kapely budou postupně přibývat!  

Kdo ještě nemá lupeny doma, tak rychle objednávejte, protože v pondělí 2. 12. se cena zvedá! Vstupenky za výhodnější cenu 1.750,- zakoupíte do neděle na našem webu!

Od pondělí 2.12. nově přibývá možnost zakoupení třídenních vstupenek na Metalfest za novou cenu také v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster a Plzeňská vstupenka!
Let´s Rock!