Další významnou posilou na Metalfestu budou finští melodici STRATOVARIUSMelodic power metalová skupina STRATOVARIUS je dalším velkým jménem plzeňského Metalfestu!

Stratovarius jsou stálicí metalového nebe už pěknou řádku let a od jejich vzniku v roce 1984 těší své fanoušky svým nezaměnitelným stylem plným jedinečné směsi progressive metalu, chytlavých melodií a nekompromisních riffů. Složení kapely sice za celou dobu působení prošlo několika změnami, ale nyní tvoří Timo Kotipelto, Jens Johansson, Lauri Porra, Matias Kupiainen a Rolf Pilve maximálně výkonnou sestavu.

Skvělá show a mistrovské kousky STRATOVARIUS, v čele s charismatickým blonďákem Timem Kotipeltem, zanechají u fanoušků vždy skvělou energii a silný zážitek a nejinak tomu bude také na Metalfest Open Air 2019 v Plzni.

Tak buďte u toho!

X. ročník METALFEST OPEN AIR se uskuteční 31. 5. - 2. 6. 2019 tradičně v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín!


A kdo z vás zatím nemá lupen, může si jej ještě do konce měsíce zakoupit za nejnižší zaváděcí cenu 1.400 Kč na tomto webu, v kavárně Masters of Rock Café ve Zlíně, či v pražském sídle agentury Pragokoncert.